KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13486464
nr 1348 6464
Max Brüning
(1887-1968)
Etsning, Max Brüning (1887-1968), 27x31 cm. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:48:18
300 kr
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Max Brüning
nr 1348 6464
Max Brüning
(1887-1968)
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
måndag 21 september 2020 |